בדיקת רכב מקצועית לפני קניה

בפתח תקווה

בסניף בפתח תקווה צוות המומחים שלנו יבחן לעומק את הרכב החדש הפוטנציאלי שלך. אנו נבדוק אם יש נזק נסתר ונוודא שהכל תקין. כמו כן, נספק לך דוח המפרט את הממצאים שלנו. כך תוכלו לקבל החלטה מושכלת אם לקנות את הרכב או לא. 

10% הנחה למחייגים ממספר זה

077-804-6047

יצחק גולדברג 1, פתח תקווה
רשת מבדקי רכב לוגו
4.8/5
4.8 דירוג הלקוחות

בגוגל ופייסבוק

אודות רשת מבדקי רכב

סמכו על המומחים של צי רשת מבדקי רכב בע"מ

במכון רשת מבדקי רכב אנחנו מבצעים בדיקה מקיפה לרכב ובודקים שאין לרכב תקלות ושהוא בטוח לנסיעה בכביש. בבדיקה שלנו אנחנו בודקים את תקופת תום אחריות היצרן, את מצב שלדת הרכב (שאסי), את מצב הצבע, מצב מנוע הגיר, מערכת ההנעה, שחיקת הבלמים ועוד… נשמח לעמוד לרשותכם.

15 שנה בעסק

שמחים לעמוד לשירותכם ולהציע שירות מקצועי ברמה גבוהה ובמחיר הוגן.

עדויות

שנחזור אליכם?

יצחק גולדברג 1, פתח תקווה​
5/5
חדר המתנה ממוזג

הקפה עלינו:)

אודות רשת מבדקי רכב

שאלות ותשובות

קניית רכב היא החלטה גדולה. ואתם צריכים לוודא שהרכב שמצאתם שווה את המחיר. אנו ברשת מבדקי רכב יכולים לעזור לכם לקבל את ההחלטה הזו. 

הבדיקה לפני קניית רכב חשובה מכמה סיבות עיקריות. ראשית, מרכזי הבדיקה מצוידים בטכנולוגיה חדישה ואנשי מקצוע ברמה גבוהה המתמחים באיתור תקלות או בעיות מכל המערכות ברכבך. שנית – אם כי פחות בולטת! – שלב זה גם מבטיח משא ומתן מדויק יותר על מחירים מכיוון ששני הצדדים יודעים בדיוק כמה עבודה צריך לעשות עם הרכב.

אנו ברשת מבדקי רכב מספקי 3 חודשי אחריות לבדיקה (בכפוף לתקנון)

מה בודקים? משווים את הספק המנוע לנתוני היצרן, מחפשים נזילות ורעשים שמעידים על פעולה לא תקינה. מנועים היברידיים וחשמליים נבדקים גם כן, אבל לא בכל דגם ניתן לבדוק את המערך החשמלי שכולל את המנוע והמצברים. וודאו זאת עם מכון הבדיקה לפני שאתם מתחילים בתהליך.

אין כאן חוקיות – אבל נהוג לקבוע לפני הבדיקה עם המוכר שאם במידה ותהיה תקלה משמעותית במנוע או בגיר או בשילדה אז הבדיקה תהיה על חשבונו – ועל זה נאמר ״מתחייב בבדיקה?״

אנחנו מוציאים את החשש בקניית רכב.

אנו נוודא שהמכונית שאתם קונים במצב תקין – כך שלא תצטרכו לדאוג בקשר לזה יותר.

יצחק גולדברג 1, פתח תקווה